Konto na selfie Nest Bank

W Nest Bank konto na selfie możesz założyć zarówno przez aplikację, jak i przeglądarkę. Oferta kierowana jest do osób fizycznych i przedsiębiorców.
9.8Nasza ocena
Bardzo dobrze
Założenie konta na selfie w Nest Bank jest proste, wygodne i bezpieczne.
Wygoda
9.5
Szybkość
10
Bezpieczeństwo
10

Konto na selfie Nest Bank

Konto na selfie w Nest Bank to klasyczny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR), adresowany do klientów indywidualnych (osób fizycznych). Nie jest to zatem jakieś wyjątkowe konto bankowe, a zwykły rachunek bankowy o nazwie Nest Konto, który bank ma w swojej standardowej ofercie. Możesz go otworzyć zarówno online, jak i stacjonarnie w oddziale banku, a całość ma zająć nie więcej niż 15 minut.

konto na selfie nest bank

Konto na selfie Nest Bank

Konto na selfie w Nest Bank otworzysz za pomocą przeglądarki lub dedykowanej aplikacji mobilnej.

Nest Konto na selfie – opłaty

Zgodnie ze stanem na dzień aktualizacji wpisu, oferowane przez Nest Bank konto na selfie (Nest Konto) jest całkowicie darmowe. Nie zapłacisz ani za otwarcie rachunku, ani za jego prowadzenie. Nest Bank nie pobierze od Ciebie także opłaty za wydanie karty oraz za jej użytkowanie. Co istotne, darmowe będą także wpłaty i wypłaty z bankomatów sieci Euronet.

UsługaKoszt
Założenie0 zł
Prowadzenie0 zł
Wydanie karty do konta0 zł
Opłata za kartę0 zł
Wypłaty z bankomatów Euronet0 zł

Jak założyć konto na selfie w Nest Bank?

Założenie konta bankowego w Nest Banku nigdy nie było tak proste! Instytucja oferuje intuicyjny proces rejestracji, który pozwala na otwarcie konta w kilku prostych krokach. Poniżej przewodnik, jak otworzyć konto w Nest Bank online przy pomocy selfie:

jak założyć konto na selfie w nest bank

Łączny czas: 15 minut/y

Wejdź na stronę banku

Aby założyć konto na selfie w Nest Banku, wejdź na stronę instytucji i zapoznaj się z ofertą rachunków bankowych. Dokładnie sprawdź Cennik danego konta oraz sprawdź Tabelę Opłat i Prowizji. Gdy będziesz zdecydowany na założenia określonego konta, w prawym górnym roku kliknij przycisk „załóż konto”, a bank poprowadzi Cię do kolejnego kroku.

Pobierz aplikację Nest Bank

Jeśli zapoznałeś się z warunkami oferty Nest Banku nq stronie instytucji, a konto chcesz założyć w aplikacji, zacznij od jej pobrania z Google Play (dla użytkowników Androida) lub App Store (dla użytkowników iOS). To właśnie w niej odbędzie się cały proces zakładania konta na selfie. Przed jej instalacją upewnij się, że pobierasz odpowiednią aplikację „Nest Bank”.

Wybierz rodzaj konta

Po uruchomieniu aplikacji (bądź wejściu na stronę banku) zdecyduj, czy chcesz założyć konto osobiste, czy firmowe i wybierz odpowiednią opcję. Aktualna oferta banku dostępna jest na stronie instytucji.

Zrób zdjęcie dowodu osobistego

Aplikacja poprosi Cię o zeskanowanie dowodu osobistego. Upewnij się, że zdjęcie jest wyraźne i czytelne. Tło nie ma większego znaczenia, jednak upewnij się, że na zdjęciu nie ma nikogo innego.

Nagraj krótkie wideo

Kolejnym krokiem jest nagranie krótkiego wideo, podczas którego wykonasz trzy różne gesty wskazane przez aplikację. To dodatkowy sposób weryfikacji Twojej tożsamości.

Uzupełnij brakujące dane

Wprowadź wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być wymagane, takie jak adres zamieszkania czy numer telefonu.

Zatwierdź wniosek

Po uzupełnieniu wszystkich danych zatwierdź wniosek o otwarcie konta. Upewnij się jednak, że wszystko jest zgodne z ofertą, która skłoniła Cię do otwarcia konta na selfie w Nest Bank!

Poczekaj na potwierdzenie

Nest Bank przeprowadzi weryfikację podanych przez Ciebie informacji. Po jej zakończeniu otrzymasz potwierdzenie aktywacji konta. Gotowe! Teraz możesz korzystać z pełnej oferty bankowej w Nest Bank.

Zachowaj bezpieczeństwo!

Przed otwarciem rachunku na selfie w Nest Banku upewnij się, że jesteś na szyfrowanej stronie instytucji finansowej lub pobrałeś aplikację Nest Bank ze sklepu Google Play lub App Store. Mimo że otwieranie konta na selfie jest w pełni bezpieczne, to jednak oszuści robią wszystko, by wyłudzić nasze dane osobowe lub też pieniądze np. poprzez rzekomą konieczność przelewu weryfikacyjnego! Nest Bank nie wymaga takich przelewów!

Otwórz konto na selfie Nest Bank

Poniżej znajdziesz bezpieczny link do wniosku o otwarcie rachunku bankowego w Nest Bank. Pamiętaj, że możemy otrzymać wynagrodzenie za polecenie, jednak nie wpływa to na naszą obiektywność. Przeszliśmy proces zakładania rachunku w Nest Bank z potwierdzeniem tożsamości za pomocą selfie i wiemy, że jest to proces prosty, wygodny i naprawdę szybki.

konto na selfie nest bank

Konto na selfie Nest Bank

Konto na selfie w Nest Bank otworzysz za pomocą przeglądarki lub dedykowanej aplikacji mobilnej.

Opracowanie: Redakcja Konto Na Selfie
Źródło: Nest Bank